O επικεφαλής της παράταξης "Αγία Παρασκευή μια γενιά μπροστά" και υποψήφιος Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής Αλέξανδρος Μουστόγιαννης σας προσκαλεί στην εκδήλωση με θέμα "Στο δρόμο για τις Δημοτικές Εκλογές 2023" τη Δευτέρα 6 Φεβρουαρίου και ώρα 19:00 στο αμφιθέατρο του 2ου Γυμνασίου Αγίας Παρασκευής (Νεαπόλεως 7).
Στην εκδήλωση θα μιλήσουν οι:
- Άδωνις Γεωργιάδης, Υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων, Αντιπρόεδρος ΝΔ
- Άννα Μισέλ Ασημακοπούλου, Ευρωβουλευτής ΝΔ.
Κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης θα κοπεί η βασιλόπιτα για το 2023.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiZAGrhuWXtwafChPPtowuMn2Noe2YAT4yt8iPq9gRZCrgmQ9J1oyhQ8TaSBWvOf5a2Fu00Fl2WBU32dUutXZhF92Vh4EPH0mak5Zq2oXlXab5YcDndPsxxBBskuG9CucSXkl_H3FnbSQvKbbewP8FPXCYSOnLdTWAg7akD55ABwZWR5ADm4bcs-HDI/w440-h640/moustogiannis_pita.png)