Με απόλυτη επιτυχία ολοκληρώθηκε ο προσυμβατικός έλεγχος του 5ου κλιμακίου του Ελεγκτικού Συνεδρίου, αναφορικά με την υπογραφή της σύμβασης του έργου με τίτλο «ΑΝΕΓΕΡΣΗ ΝΕΟΥ ΔΗΜΑΡΧΙΑΚΟΥ ΜΕΓΑΡΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ» .
Μετά την γνωστοποίηση της αποφάσεως του Ελεγκτικού Συνεδρίου, ο Δήμαρχος Αγίας Παρασκευής Βασίλης Ζορμπάς δήλωσε: «Είμαι πάρα πολύ χαρούμενος γιατί έπειτα από συντονισμένες ενέργειες της Περιφέρειας αλλά και όλων των Δημοτικών Αρχών της πόλης μας, ένα διαχρονικό αίτημα του Δήμου μας παίρνει σάρκα και οστά».
![photo megaro](https://www.agiaparaskevi.gr/portal/images/arthra/2020/10/photo_megaro.jpg)