To Δ.Σ του ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ενημερώνει το φίλαθλο κοινό της ομάδας, ότι κυκλοφόρησαν οι κάρτες διαρκείας για τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο 2015-2016.
Ο ΑΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ πιστός στην οικονομική του πολιτική και καταλαβαίνοντας την οικονομική κατάσταση που επικρατεί στη χώρα μας ενημερώνει ότι, η τιμή των καρτών διαρκείας είναι 50 ευρώ, ενώ για τους ανέργους, με την επίδειξη κάρτας ανεργίας και ταυτότητας, θα είναι 30 ευρώ.
Eυελπιστούμε στην άμεση ανταπόκριση των φιλάθλων
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: