![niki_logo](https://lh3.googleusercontent.com/blogger_img_proxy/AEn0k_vJ9Ulc_U9qxsE_vwcVXm8xrOfqKg4KqQX_Ko6e4Uxsqe9rtyQS6U03eUqGGw8nznjmcqyuyt-7tXMhPmJpTxzQhy8SgP5lV2hCQUgWmMzveEfGzBZbX31CYKFXTQ8k-llJUlYdwGS9isOFjWpp=s0-d)
Από την ερχόμενη Δευτέρα 21 Ιουλίου, 6-8 μ.μ. και κάθε Δευτέρα στο γραφείο της «ΝΙΚΗΣ των Πολιτών» στο Εμπορικό Κέντρο Αίθριο, Μεσογείων 419, δίπλα στην ΕΥΔΑΠ, ο υπάλληλος του ΟΑΕΔ Δημήτρης Γυφτέας θα ενημερώνει, κατόπιν συνεννοήσεως με τον Οργανισμό, για θέματα ασφάλισης, ανεργίας και Προγραμμάτων ΟΑΕΔ (Οργανισμός Απασχολήσεως Εργατικού Δυναμικού).
Όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να τηλεφωνεί στο 6932-300857.
Το Γραφείο Τύπου της Ανεξάρτητης Δημοτικής Κίνησης
«ΝΙΚΗ των Πολιτών Aγίας Παρασκευής»
15/07/14