Χάθηκε το μαύρο γατάκι της φωτογραφίας σήμερα το πρωί στην Πατριάρχου Γρηγορίου στο ύψος του Δημόκριτου στα σύνορα Αγίας Παρασκευής και Χολαργού. Είναι 2 μηνών, φοράει κόκκινο λουράκι και έχει πράσινα μάτια. Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήστε στο 6974862169.
Χάθηκε γατάκι
Χάθηκε το μαύρο γατάκι της φωτογραφίας σήμερα το πρωί στην Πατριάρχου Γρηγορίου στο ύψος του Δημόκριτου στα σύνορα Αγίας Παρασκευής και Χολαργού. Είναι 2 μηνών, φοράει κόκκινο λουράκι και έχει πράσινα μάτια. Για οποιαδήποτε πληροφορία επικοινωνήστε στο 6974862169.