Έναν ευρηματικό τρόπο διαμαρτυρίας για τις ενοχλητικές λακκούβες στους δρόμους σκέφτηκε μια δημιουργική ομάδα φίλων. Η ομάδα των φίλων που ονομάζεται Z999, δημιούργησε μια σειρά από αστείες φωτογραφίες για να πετύχει την ευαισθητοποίηση σχετικά με τις άσχημες συνθήκες του οδοστρώματος στη λιθουανική πόλη του Κάουνας.
Μια πρωτότυπη διαμαρτυρία για τις λακκούβες στους δρόμους!
Έναν ευρηματικό τρόπο διαμαρτυρίας για τις ενοχλητικές λακκούβες στους δρόμους σκέφτηκε μια δημιουργική ομάδα φίλων. Η ομάδα των φίλων που ονομάζεται Z999, δημιούργησε μια σειρά από αστείες φωτογραφίες για να πετύχει την ευαισθητοποίηση σχετικά με τις άσχημες συνθήκες του οδοστρώματος στη λιθουανική πόλη του Κάουνας.